هر چیز که در جستن آنی آنی….

هر چیز که در جستن آنی آنی….

 

امروز این جمله مرتب به ذهنم می آمد. هر چیز که در جستن آنی آنی …. تصمیم گرفتم حسم را با شما در اینجا به اشتراک بگذارم. 

شنیده‌ایم که همیشه می‌گویند به هر چیز فکر کنی همان می‌شود. یا مثلاً می‌گویند: هر فکری، فکرهای هم فرکانس خودش را جذب می‌کند.

می‌خواستم بگویم که من این حس‌ها را با تمام وجود تجربه کرده‌ام.

مدتی است که به دنبال خودشناسی هستم. اینکه بدانم چه کسی هستم و چه کاری را می‌خواهم انجام دهم.

خلاصه اینکه از در و دیوار انگار دارد نشانه‌های خوبی برای من می‌آید، که می‌خواهند راه درست را نشان من بدهند. گاهی باورم نمی‌شود و با خودم می‌گویم چه اتفاقی دارد میافتد. چه چیزی در من تغییر کرده است که اینقدر در مورد آنچه که دلم می‌خواهد، به من الهام می رسد.

گاهی حس خوبی است و گاهی سردرگمی زیبا. 

 

به دنبال هدفت برو

اینها را نوشتم که به شما بگویم اگر واقعا به دنبال چیزی، هدفی یا خواسته‌ای هستید، حتما در فکر و ذهن خود تصور کنید، فکر کنید و سکوت کنید.

حتماً نشانه‌های زیادی را در اطراف خودتان می‌توانید ببینید. بی‌تفاوت از کنار اتفاقات روزمره زندگیتان نگذرید. گاهی نشانه‌ها می‌تواند شنیدن حرفی از دهان مادر، خواهر، دوست، پدر یا هر کس دیگری باشد.

شاید خواندن مطلبی از یک کتاب یا حتی دیدن تصویری باشد، که تو را به سمتی که باید بروی هدایت می‌کند. یا شاید هم دست نوشته کج و معوجی که بر روی یک دیوار نوشته شده است. هر جایی، هر چیزی همه دست به دست هم می‌دهند که تو را راهنمایی کنند. 

من فقط این را می دانم که هر انسانی در این دنیا رسالتی دارد

هدف از زندگی شما در این دنیا چیست.

دلتان میخواهد چه تغییری در این دنیا بوجود بیاورید.

دلتان میخواهد چه کاری را با لذت انجام دهید.

دلتان میخواهد دنیا را به چه جایی تبدیل کنید.

 

آیا اینها را می‌دانید؟ 

رسالت خودتان را پیدا کنید. جستجو کنید، بپرسید و تحقیق کنید، کوتاه نیایید. جوینده یابنده است. 

وقتی خواسته‌ای را می‌خواهید با تمام وجود آن نیاز را در خود حس کنید، حتما پاسخ و راه به شما نشان داده می‌‌شود.

 من هم نوشتن برایم خیلی ارزشمند است. دوست دارم که بتوانم روزی کتاب خودم را ورق بزنم و از بوی کاغذ نو که نوشته‌های خودم در آن است لذت ببرم.

دوست دارم به جهان هستی حسی، عشقی یا زیبایی را عرضه کنم که بتوانم با آن دل خوانندگانم را شاد کنم. حس ارزشمندی را به آنها القا کنم.  

آن روز را می بینم و حس میکنم خیلی دور نیست. آن قدر در این راه در مسیرهای زیبایی افتاده ام که حس لذت آن را نمی دانم چگونه بازگو کنم.

 

گاهی لازم است که قبل از شروع هر کاری یک خودشناسی و پاکسازی دهنی انجام دهیم. تا با ذهنی باز و آماده به پیشواز انجام کارهای مورد علاقه خودمان برویم.

اگر اینگونه عمل کنید، هم خلاقیت و هم ایده‌های جالبی به ذهن شما می‌رسد و خواهد رسید و تجربه‌های شگفت‌انگیز در این مسیر برایتان پشت سر هم اتفاق خواهد افتاد. 

 

شرکت در همایش محتواگران بقدری برایم جذاب و لذت بخش بود که حس کردم اینجا همان جایی است که نیازهای روحی من برطرف می شود.

 

خوشحالم با استاد شاهین کلانتری آشنا شدم . با خواندن مطالب سایت و شرکت در دوره های نویسندگی درک بهتری نسبت به خودم پیدا کرده ام و محیط اطرافم برایم جذاب تر شده است. امیدوارم که شما هم در مسیر زندگی خودتان این حس خوب وصف نشدنی را تجربه کنید. 

 

منتظر اتفاقات قشنگی در سایت دست نویسان باشید.

زهرا ناصرالمعمار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *